New Hampshire

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w New Hampshire

Nieruchomość na sprzedaż w New Hampshire

Graniczy z południem z Massachusetts, na zachodzie z Vermont, na wschodzie z Maine i Oceanem Atlantyckim, a na północ z kanadyjską prowincją Québec

Podczas badania nieruchomości na sprzedaż w New Hampshire ważne jest, aby znać niektóre wiadomości.

New Hampshire słynie ze sloganu "Live Free or Die", który zawiera libertariańską filozofię, która prawdziwie oddaje historyczny opór państwa wobec regulacji. Konstytucja stanu New Hampshire jako jedyna uznaje prawo rewolucji i jako jedyna nie wymaga ustanowienia systemu szkół publicznych. Nie ma przepisów zobowiązujących tych, którzy ukończyli 18 rok życia, do noszenia pasów bezpieczeństwa lub kasków lub motocykli w celu wprowadzenia obowiązkowego ubezpieczenia samochodu. New Hampshire nie ma również ogólnego podatku od sprzedaży ani podatku od dochodów osobistych.

New Hampshire to jeden z amerykańskich stanów Nowej Anglii, charakteryzujący się malowniczymi miasteczkami i dużymi obszarami dzikiej przyrody. Na północy Las Narodowy White Mountain słynie z uprawiania sportów zimowych, które można tu uprawiać, a także dla Mount Washington, najwyższego szczytu w regionie, z kolejką zębatą do góry.

Pomimo niewielkiego stanu, obywatele New Hampshire mają silny wpływ na politykę krajową, dzięki udziałowi w pierwszych wyborach prezydenckich w kraju.

Jest to stosunkowo drogi stan posiadania nieruchomości, w którym poszukuje się nieruchomości na sprzedaż w New Hampshire. Poza tym, ma 3 najwyższy podatek od nieruchomości w kraju po New Jersey i Illinois.

Gospodarka państwa granitowego opiera się głównie na produkcji i turystyce, a zimą goście przyjeżdżają na narty i snowboard w Białych Górach, a latem pływają nad jeziorem Winnipesaukee i plażami wzdłuż 13-kilometrowego wybrzeża państwa.

W piątym najmniejszym stanie pod względem powierzchni, New Hampshire ma szacunkową populację ponad 1,3 miliona osób. 94% mieszkańców to biali, 2% latynosi, 2% Azjaci i 1% czarni. Z etnicznego punktu widzenia Irlandczycy stanowią największe aktywa zadeklarowane dla ponad 13% populacji, podczas gdy osoby urodzone za granicą stanowią 5%.

Stolica to Concord, ale Manchester jest średniej wielkości miastem zamieszkałym przez około 110 506 osób, a jego 30 dzielnic to największa społeczność w New Hampshire. Ceny nieruchomości w Manchesterze znacznie przekraczają średni koszt w porównaniu do cen krajowych.

Krajowe ceny sprzedaży wzrosły o 5,7% w ciągu pierwszych dwóch miesięcy 2018 r. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku i mogły przewidywać rekordowy poziom cen.

Hrabstwo Grafton odnotowało najwyższy procentowy wzrost, 20,4% w tym roku, podczas gdy powiat Sullivan odnotował największy spadek, spadek o 17,8%.

Hillsborough County, który obejmuje Manchester i Nashua, wzrosła o 2% do lutego.

W międzyczasie raport na temat rynku nieruchomości opublikowany przez New Hampshire Housing Finance Authority powiedział, że sprzedający mają przewagę nad kupującymi, więc jest to najlepszy okres na sprzedaż nieruchomości w New Hampshire.

Rynek nieruchomości w Manchesterze z pewnością się poprawił, a miasto przeszło długą drogę od ostatniej recesji. Nieruchomości na sprzedaż w New Hampshire, szczególnie w Manchesterze, nadal wykazują zachęcające zyski i obecnie cieszą się 11,5%. To prawie dwukrotnie więcej niż średnia krajowa.

Co zaskakujące, wysokie wskaźniki aprecjacji w ciągu ostatnich 3 lat nie uczyniły domów zbyt drogimi. W rzeczywistości rynek nieruchomości w Manchesterze jest nadal jednym z najwygodniejszych w kraju. Pomimo wzrostu cen, dostępność jest nadal poniżej średniej historycznej obszaru.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 3492

Sprzedaż Willa, New Hampshire, Concord, Concord, Concord

9,872,666.70PLN
Sprzedaż
Willa

316 m²
Na sprzedaż wielkie własności nabrzeża
UNAVAILABLE
Cod. 3491

Sprzedaż Dom, New Hampshire, Manchester, Manchester, Manchester

13,926,179.73PLN
Sprzedaż
Dom

325 m²
Na sprzedaż 100 Ft na wodzie z bajecznymi widokami
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB